Dünyanın En Büyük Penisi


Dünyanın en uzun penisi, Dünyanın En İlginç Seks Rekorları, Dünyanın En Büyük Penisi, Penis Vikipedi, dünyanın en büyük adamı fil hastalığı,Penis dünyanın en büyük penisini alan kadını,dünyada en büyük penis,dünyanın en büyük penısı vidoyusu,dünyanın en büyük penisi,dünyanın en büyük penisli adamın videosu,dünyanın en büyük penis video hakkındaki bilgiler.

Bu kadarida olmaz dedirttiren resimler, fil hastaligi
elephantiasis
gercek fil hastaligi tropik bölgelerde ortaya cikan bir asalak hastaligidir. Bu hastaliga sebeb olan üc cesit solucan vardir fakat en cok rastlanilani Wuchereria Bancosfti´dir.

Solucan yumurta birakarak cogalir.Bunlar “larva”denilen kucuk,gelismemis bicimlere dönusur.Genelde sivrisinekler tasiyici rolu oynarlar ve tasiyici bir sivrisinegin sokmasi sonucuda insanlara gecerler.Insan vucudunda lenf sistemine yerlesen bu solucanlar geliserek eriskin bir solucan halini alirlar Bir yil gibi bir sureden sonra eriskin solucanin kana gecme olasiligida yok degildir.
Bu solucanlar insan vucudunda 20 ila 40 yil gibi bir sure yasabilirler.Asil zarari lenf bölgesinde yaparlar.Bu solucanlar lenf damarlarini tikayip iltahaba yol acarlar.
Hastalik,isirilmadan 3 ay ile 2 yil arasinda ve genellikle bacaklarda,üreme organlarin etrafinda acili sislikler seklinde ortaya cikar.Sislige basinca parmagin bir cukur birakmasi tani icin yeterlidir.Ureme organlari etkilendiginde ise idrar yapmak zorlasir.

Dunya saglik örgutunun verdigi bilgilere göre (WHO) dunyada su an yaklasik 120 000 000 fil hastalagina yakalanmis insan var.
bu korkunc göruntulere ragmen hastalik öldurucu degildir.Ilacla tedavide edilebilir.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 6.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: -1 (from 3 votes)
Dünyanın En Büyük Penisi, 6.7 out of 10 based on 3 ratings Facebook İnternet Sayfamızı Beğenip Yorum Yapmayı İhmal Etmeyiniz.

You might also like

Penis Büyütme ve Uzatma
Penis Uzatma ve Penis Büyütme Konusu Hakkında Bilinmesi Gereken Bilgiler. Çeşitli nedenlerle...
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2.Tur Yiğit Uzun Şarkı Performansı İzle
Yetenek Sizsiniz Türkiye Yiğit Uzun Şarkı Performansı 2.Tur 20 Şubat 2012 Show tvnin düzenlemiş...
Erkeklerde Ereksiyon Sorunu ve Tedavisi
Erkeklerde Ereksiyon Sorunu'nun Tedavisi Ve Ereksiyon Sorunu Hakkında Bilgiler Başarısızlıkların...
O Ses Türkiye Hülya Avşar ve Takımı Bu Gece Uzun Olacak 12 Şubat 2012
O Ses Türkiye Hülya Avşar ve Takımı Bu Gece Uzun Olacak Yarı Final 12 Şubat 2012 Show tvnin...

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Gönderim