Erkekler Yatakta Ne İsterler


Erkekler Yatakda Nasıl Kadın İster, Ne Bekler, Ne İster, Ne Duymak İster, Nelerden Hoşlanır, Uzman Tv, Videolar ve Resimler Hakkındaki Bilgiler.
Erkek ve Kadının Yataktaki İlişkisi Nasıl Olmalıdır.
Erkekler yatakta ne ister
Sevişmenin başarısı orgazm sayısı ile değil, getirdiği tatmin ve mutlulukla ölçülür. Erkek de en az kadın kadar beğenildiğini, sevildiğini ve istendiğini bilmek ister.

Kadınlar sevişme sırasında aktif olmayı ayıp saydıklarından ya da bunu tamamen erkeğin görevi olarak gördüklerinden sevişmede atak olmak, her iki eşe de zevk vermek işini erkeğe yükler.

Birçok kadın kendisine ve eşine zevk vermek konusunda bedenini teslim etmekten öte bir çaba göstermez. Kadının bedeni erkeği uyarabilir ama onun tatmin olmasına yetmez. Bu yüzden, kadının da sevişmeye katılması, hevesli olması ve sevgi göstermesi gereklidir.

Erkekler de ilgi ister
Her kadın bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğini, gizli zevkler vaat etmesini, isteğini belli etmesini, davranışlarıyla umut vermesini bilir. Ancak sadece bir erkeği elde etmek istediğinde ya da bir başka kadınla rekabet ettiğinde bu davranışları uygular.

Oysa erkekler de tıpkı kadınlar gibi arada sırada da olsa baştan çıkarılmak ister. Bir erkeği tanımak demek onu nelerin uyardığını bilmek demektir. Gidip kucağına oturmak, karşısında çekici biçimde soyunmak, arzu dolu bakmak, sevgi dolu sözler söylemek cinsel heyecan uyandırabilir.

Ona iltifat edin
Kadın kendi bedeninin zevk verdiğini, teninin yumuşaklığından, göğüslerinin dolgunluğundan, kalçalarının kıvrımından hoşlandığını hep duymak ister de erkeğinin de böyle istekleri olabileceğini düşünmez nedense. Oysa erkek de görünüşünün, omuzlarının genişliğinin karnının düzlüğünün, bacaklarının adalesinin, teninin kokusunun beğenildiğini duymak ihtiyacındadır. Görünüşü yakışıklı olmasa da mutlaka güzel bir tarafı vardır ve bu tarafın beğenildiğini duymak erkeği çok mutlu eder. Aşk oyunlarına tam olarak katılan bir kadın eşinin bedenini ne kadar beğendiğini, sevdiğini, heyecanlandırdığını göstermelidir. Duydukların dokunarak, kelimelere dökerek ifade etmeyi öğrendikçe eşini fiziksel bir varlık olarak daha iyi tanımaya ondan daha çok zevk almaya başlar.

Bol bol öpün
Kulak memelerini hafif hafif ısırmak erkeği çok çabuk uyarır. Erkek ensesinin, boynunun, omuzlarının, sırtının, kalçalarının, göbeğinin okşanmasından da hoşlanır. Canı yanmadığı sürece ısırılma da hoşuna gider.

Göbek deliği ile bacakların üst iç bölümleri de genellikle duyarlı olur. Erkek gövdesinin en duyarlı organları ise penis ile testis torbalarıdır. Aynı zamanda en çabuk incinen yerler de yine bu organlardır. Bazı erkekler penislerine dokunulmasını istemezler çünkü meni akımını denetim altına alamazlar ama tecrübeli ve kendilerini tutabilen erkekler penislerinin elle okşanmasından büyük zevk aldıklarını söylerler.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 9.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: +1 (from 3 votes)
Erkekler Yatakta Ne İsterler, 9.0 out of 10 based on 4 ratings Facebook İnternet Sayfamızı Beğenip Yorum Yapmayı İhmal Etmeyiniz.

You might also like

Yer Kabuğu Nelerden Oluşur Slayt
Yer Kabuğu Nelerden Oluşur Slayt Gösterisi İndir, Yer Kabuğu Nelerden Oluşmuştur, Yer Kabuğu...
Survivor Bu Hafta Kim Elendi
Survivor da bu hafta kim elendi, survivor kim elendi, Survivor kızlar ve erkeklerden kim elendi,...
Survivor Kızlar Erkekler Şampiyonu Birincisi Merve Kazandı 18 Eylül İzle
Merve oflaz kimdir, merve oflaz survivor kazandi, merve survivor kazandi, survivor kızlar erkekler,...
Survivor 20 Temmuz 2010 İzle
Survivor full izle, Survivor 20 temmuz, survivor 20 temmuz izle, survivor 20 temmuz seyret, survivor...

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar (4)

 

 1. seksi bayan diyor ki:

  erkekler sevişmek isterler onun için götü acıya dayanacak birinin olması lazım güzel bir sevişme yapmak isterler yani ben yatağıma gelen yaşar

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. seksi kız diyor ki:

  hmm o zamann

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 3. seksi kız diyor ki:

  oley bee benimle çok güzel sevişme yaşanır

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 4. kocaman diyor ki:

  elle dokunmalar hoşuma gider…:))

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 2 votes)

Yorum Gönderim