Fransız Öpücüğü Nedir Nasıl Yapılır


Fransız öpücüğü ve incelikleri, Fransız öpücüğü nasıl yapılır, fransız öpücüğü video,fransız öpücüğü videoları, Fransız Öpücüğü Filmi İzle, Fransız Öpücüğü Nasıl Olur, Fransız Öpücüğü Videosu, Fransız Öpücüğü Video İzle Hakkındaki Bilgiler.

Sevgilinizle öpüşürken dudaklarınıza hafif bir ‘fransız’ tadı katmak ister miydiniz? İşte aşkınızın sulu ve tatlı meyvesi; ünlü “Fransız Öpücüğü” ve incelikleri…

Dudaklarda Fransız tadı…

Zamanlama… Dünyadaki en iyi sevgililer öpüşme konusunda zamanlamayı kusursuz tutturanlardır! Onlar sizi özlediklerinde dudaklarını sizinkilere ne zaman değdireceklerini, dudaklarınızdan ağzınızın içine doğru ne zaman ve nasıl kayacaklarını çok iyi bilirler. Peki siz sevgilinizi ne zaman ve ne şekilde öpeceğinizi biliyor musunuz?

Onun nefes alıp verme şeklini iyi bilirseniz o zaman öpüşürken onu kanatlandırabilirsiniz. Eğer sevgiliniz öpüşürken nefes nefese kalıyorsa o zaman aşağıda okuyacağınız A kapısından, eğer dudaklarınızı dudaklarına değdirdiğinizde sakin kalmaya çalışarak düzenli nefes almaya devam ediyorsa o zaman da B kapısından girmenizi tavsiye ediyoruz.

Fakat önce Fransız öpücüğünün temel kurallarına bir göz atalım:

Her kadının kendine özgü bir öpüşme tarzı vardır. Bu stili ağzın anatomik yapısı, dilin uzunluğu, ağzın açılma kapasitesi, cinsellik güdüleri ve kişisel zevkler yaratır. Fakat Fransız öpücüğü verirken herkesin yaptığı bazı temel hareketler vardır. Örneğin sevgilinizi öperken dudaklarınızı hafif aralamanız, dilinizi parterinizin aralık dudaklarına değdirmeniz ve daha sonra da dudakların gerisinde neler olduğunu keşfetmeniz, Fransız öpücüğünün hakkını vermeniz için yapılması gereken hareketlerden birkaçı.

Şehvetli bir Fransız öpücüğü (A kapısı)

Bu tarz öpüşmeler ani yaşanır. Siz sevgilinizi arzularken o da sizin dudaklarınızı istiyor ve dudaklarınız aranızda hiçbir konuşma geçmeden sadece bir bakışmayla birleşiyor ve siz daha www.guncelhbr.com öpüştüğünüzün farkına bile varmadan diliniz onun diline değmiş oluyor.

Bu hareketten sonraki aşamada dilinizi yavaşça partnerinizin ağzında döndürmeye başlayın. Daha sonra kafanızı eğdiğiniz yerden ters tarafa eğin ve aynı hareketi tekrarlayın.
Bunun ardından dudaklarınızla küçük yaramazlıklar yapın ve örneğin alt dudağını hafifçe ısırın. Bu hareketlerin sonsuz varyasyonlarını deneme şansınız var…

Sakin bir Fransız öpücüğü (B kapısı)

Sevgiliniz öpüşürken çekingen tavırlar sergiliyor. Bu durumda önce dilinizin ucuyla dudağının üstünü yalayın ve daha sonra da ona tatlı ve yumuşak bir öpücük kondurun.

Daha sonra alt dudağının tadına bakın ve onunla göz teması kurarak her iki dudağını da öpmeye başlayın. Daha sonra dilinizi kullanın ve ona ateşli öpücükler verin.

Bir süre sonra dilinizi kullanarak verdiğiniz Fransız öpücüğü ile sadece dudaklarına kondurduğunuz masum öpücükleri birbirine karıştırın. Sizi doyasıya öpmeye çekinen partnerinizin Fransız öpücüğünüze karşılık vereceğine emin olabilirsiniz

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 7.5/10 (15 votes cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 2 votes)
Fransız Öpücüğü Nedir Nasıl Yapılır, 7.5 out of 10 based on 15 ratings Facebook İnternet Sayfamızı Beğenip Yorum Yapmayı İhmal Etmeyiniz.

You might also like

Vimjo Nedir Sence O www.vimjo.com
Vimjo Nedir, www.vimjo.com, nedir Sence o, Kapmanya Sitesi hakkındaki Bilgiler. Vimjo Nedir sence...
maslahatgüzar nedir ne demektir
maslahatgüzar nedir ,ne demektir elçi vekili genel müdür iş adamı...
Facebook + Gmail = Fluent. Nedir Bu Fluent?
Fluent nedir, Fluent ne demek, Fluent anlamı nedir, Fluent ne için yapılmış, Fluent ne işe yarar,...
Striptiz Nedir Anlamı
Striptiz Nedir,Striptiz Ne Anlama Gelir,Striptiz Nerde Yapılır,Striptiz Ne Demektir,Striptiz Hakkında...

Etiketler: , , , , , , ,

Yorumlar (1)

 

 1. beren diyor ki:

  :)

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Gönderim