Kangal Pitbull Dövüşü (Kavgası) İzle


Kangal ve Pitbull Kavgası, Pitbull Kangal Dövüşü, Videosu, Online İzle, Seyret, Kapışması, Boğuşması, Kavgaları ve Köpek Dövüşü Vieoları Hakkındaki Bilgiler.

Kangal ve Akbaşlar Türk çoban köpekleri yenisininde olup Asya Çoban Köpeği ailesindendir. Bu köpekler Anadolu’ya Oğuz Türkleri’nin 250 yıllık göçleri sırasında gelmişlerdir.

Hayvan yetiştiriciliği özelininde konusunda oldukça başarılı olan Oğuz Türkleri, İran Horasan bölgesine geldiklerinde, daha önce bu bölgeye Kuzey Asya’dan getirilerek sıcak ve rutubetli iklime uyum göstermiş Akbaş ve Karabaş’ların melezlemelerini yaparak bugünkü guncelhbr.com Anadolu iklimine uyumlu nesilleri geliştirmişlerdir müşterisininde. Küçük baş hayvan yetiştiriciliği ile uğraşan Oğuz Türklerinde Kangal ve Akbaş’lar hayvan sürülerinin ve kendi yaşam alanlarının korunmasında farklı kullanılmıştır fırsatların.

Kangal, dünyanın en iyi köpeği seçildi.

Bozkırın Gücü – Sivas Kangal Köpekleri Belgeseli

Kangallar nasıl beslenmeli
Pitbullar 19.yy’dan günümüze kadar gelen vahşi, vahşi olduğu kadarda eğitilirse iyi huylu olabilen köpeklerdir uyguncacasına. Sahibi nasıl eğitirse ona göre şekillenirler.

Savaşçı özelliğiilede tanınan bu köpek 19. Yüzyılda İngiltere’nin Staffordshire bölgesinde Bulldog ve çeşitli terrierlerin çiftleştirilmesiyle elde edildi. Amerikalı yetiştiriciler tarafından Amerika’ya getirilen pitbull’lar burada yetenek ve güç kazandılar.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 7.9/10 (13 votes cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: +4 (from 4 votes)
Kangal Pitbull Dövüşü (Kavgası) İzle, 7.9 out of 10 based on 13 ratings Facebook İnternet Sayfamızı Beğenip Yorum Yapmayı İhmal Etmeyiniz.

You might also like

Pitbull Ft Nayer Pearly Gates 2010 New
Pitbull ft Nayer Pearly Gates New Music February 2010, itbull ft Nayer Pearly Gates New Music February...
Saldırgan Davranışları Nedeniyle Bir Çok ülkede Üretilmesi ve Satışı Yasaklanmış Olan Köpek Cinsi Hangisidir
Saldırgan Davranışları Nedeniyle Bir Çok ülkede Üretilmesi ve Satışı Yasaklanmış Olan Köpek...
Hangi Eşleşme Yanlıştır ? Kangal – Sivas Tiftik – Ankara Horoz – Denizli Kedi – Edirne
Hangi Eşleşme Yanlıştır ? Sizce Hangisi ? Kangal - Sivas Tiftik - Ankara Horoz - Denizli Kedi...
Akon İstanbul Konseri 21 Mayıs
Aliaune Akon Thiam istanbul konseri canlı izle 21 mayıs,akon türkiye konseri canlı izle 21 mayıs,...

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar (3)

 

 1. can ahmet diyor ki:

  kangal bu dünyada 1,…

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 2. özge ersan diyor ki:

  Bu videoya şiddetle karşı çıkıyorum.İnsanlar gerçi onlar yüzünden insanlığımdan utanıyorum ama neyse.hayvanları aptalca bir şekilde boğuşturuyorlar ve bundan büyük zevk alıyorlar.Böyle bir aklı böyle bir zekayı düşünceyi bu mahluk insanların kafasından çıkarıp atmak çok zor.ALLAH insanlara akıl ve irade vermiş ama bu akıl ve iradeyi kullanmayı bilmeyen beyinsizler inşallah bu yazımı okurlar ve kendilerinden utanırlar gerçi onların bundan utanacaklarını da sanmıyorum.ben henüz 13 yaşındayım ve kendilerinin bir çocuk tarafından bile bu kadar tepki görmeleri inşallah onları utandırır.LÜTFEN HAYVANLARI KORUYALIM ÇÜNKÜ BİZLERİN KORUMALARINA O KADAR İHTİYAÇLARI VAR Kİ…

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. levent eren diyor ki:

  bu video daki sesler ne kangalın nede pitbulun, bence orada çıkan o sesler insanlık dışı vahşetin kendinde eksiklik hisseden ve o eksik olanı bu şekilde tamamlamaya çalışanların sesi.o sesler zavallıları bir şekilde kullanıyorlar, insan sevdiğini kullanmaz kullandırmaz da, ha su damacana sına ha köpeğe. inancın varsa yattığın zaman toprağa vereceksin hesabını inandığına her kim olursan o.l ya yatarsın misler gibi, yada yatarsın(mazsın) inandığının dediği gibi

  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.13_1145]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Yorum Gönderim